ab

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac konusunda geniş stok alanımız ile hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunu ön planda tutarak sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız bütün ürün gruplarında hizmet sunmaktadır. Alanında deneyimli çalışanlarımız ile her geçen gün birçok faaliyet alanında çalışan firmaya ürün tedariği yapmaktayız. Kuruluşumuz geçmişten günümüze sürekli olarak büyüme sağlayarak müşteri güvenini her konuda kazanmayı başarmıştır. 

Trapaz sac farklı özellik ve boyutlarda olup bir çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle çatı, inşaat güvenlik duvarı ya da fabrika çelik konstrüksiyon yan cephe kaplamalarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Profil boru konusunda güvenilir olmayan firmalardan ürün almamanız gerekmektedir. Bizler bu noktada müşterimize daima en iyi fiyat garantisi ve 4000 m2 stok alanımız ile müşterilerimize hak ettiği kalitede ürün vermekteyiz. 

Tedarik konusunda en hızlı ve güvenlir şekilde çözüm sunmaktayız. Bu ürünleri satarken Türkiyenin her bölgesine ürünlerimizi güvenilir nakliye firmalarıyla hızlı ve garantili ve sigortalı olarak ulaştırmaktayız. 

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Kullanım Alanları:

- Fabrika ve binaların çatılarında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. 

- Trapez saclar üretim firmalarının çelik konstrüksiyon kısmında işlevsel olarak önem kazanmaktadır.

- Kare ve Köşe profiller diğerlerinden farklı olarak bir çok ebat ve kalınlıkta olarak kullanılmaktadır. 

Yaşar Demir Çelik firmasını arayarak ürünlerimiz ve fiyat bilgileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.