ab

Adana 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Adana 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Adana 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  En büyük satıcı konumundaki firma olarak çelik konstrüksiyon makina imalatı dirsek patent bağlantı elemanları konusunda üretim gerçekleştiren sektörlere ürünleri ile yerli üreticilere dönük etkinlikleri yakından takip eden  ısıtma soğutma, su ürünleri dışında  daha geniş bir alanada hizmet vermekteyiz. Bu amaçla çeşitli yeni firmaları tanımış oluyoruz dahada çalışarak sektörde yeni firmalarla ilişki kurmaya çalışacağız sektörden edindiğinmiz bilgi ve tecrübe ile birlikte 2015 yılında temellerini attığımız şirketimizle kısa sürede önemli bir müşteri potansiyel ini yakalamayı başardık.

Firmamız
2015 yılında kurulmuştur firma çalışanlarımızla beraber sektöre adım atmakla yeni yeni tecrübe edindik farklı firmalarla kazandığımız tecrübe ile burada edindiği bilgi ve birikim ile birlikte 2015 yılında kendi işini kurarak türkiyenin  markası olarak satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Firma ilk kurulduğunda gebze organize bölgesinde 4000 metre kare alanda  çalışma faaliyetlerine başlamış olup müşteri talepleri doğrusunda ürünlerimizi satma konusunda ilerleyen yıllarda kademe kademe satış cirosunu artırarak çalışmalarımız sürdürüyoruz. Çalışmalarını organize Sanayi bölgesinde bulunan tesislerimizde devam ettiren firmamız sektöre dönük geniş bir ürün listesine sahip 10 dış saha 5 idari çalışanı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşteri gruplarımız olarak tüccar imalatçı ve üreticilerine kullanım alanlarına uygun ürünlerimizi sanayi sektörlerinde  aynı şekilde  çelik üretimini bayiler aracılığıyla hizmet veren firmalara sahibiz. Şirket olarak arge ve inovasyona da ciddi oranda zaman ve bütçe ayırıyoruz özellikle 2018 yılında  arge çalışmalarımızın sonucunda araştırmaların da yurtdışında gruplarında yapılan teknolojileri araştırılarak yurt içindeki yurt dışı araştırmalarımız sonucu otomasyona dayanıklı özel satış politikamızla hızlı daha seri daha kaliteli çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. 2018 yılı içerisinde çalışmalarını şuan başlamış durumda bu yıl içerisinde tamamlayıp  daha rahat ürünlerimizi pazarlamaktayız. Kısa sürede önemli bir ivme yakalayan firmamız yeni dönemde Balkan ülkeleri ve Türkiye cumhuriyeti başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracatı planlamaktayız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.