ab

Adıyaman 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Köşebent Haddelik (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Adıyaman 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Köşebent Haddelik (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Adıyaman 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Köşebent Haddelik Firmamız Türkiye’nin çeşitli bölgelerie stoklarında bulunan 1.ve 2.kalite boru profil sac haddelik demir ürünlerinide açık pazara satmaktadır. Firmamız gerek toptan gerekse parekende satış imkanı vermektedir. Her geçen gün yeni stratejiler uygulamakta olup imajını daha geniş bir müşteri ağı oluşturarak satıslarını hızlı ve zamanında hizmet sunmaya yönelik geliştirmektedir.

Bu bölgede tarım Sanayi ve çeşitli İmalatları yapan firmaları bünyesine katıp yıllık ciro ve tonaj kapasitesini arttırarak belirlenen hedeflerine ulaşmakta olup yeni yatırımlar kapasitesini yakalamak amacıyla bir adım daha yaklaşmış bulunmaktadır. Burada bulunan firmaların ihtiyaçlarını karşılamış olmamız bizi ayrıyetten mutlu ve memnun kılacaktır.

Müşteri memnuniyetini kazanabilmek için yönetim olarak ve dış saha personellerimiz dahilinde sevk edilecek olan ürünlerimizi hassasiyet gözeterek yükleme ve sevk işlemleri gerçekleştirmekte  olup müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli bilgilendirme yapmaktayız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.