ab

Ankara 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Ankara 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Ankara 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac gelişmekte olan bölgelerde yoğun olarak telap edilmektedir. Buda üretim taraflı daha fazla malzeme tedariği demektir. Bu konuda geniş stok alanımız ile gelebilecek olan siparişleri karşılamak için emniyetli stok kontrol sistemi kullanılmaktadır.  

Ankara bölgesi sanayi gelişmiş türkiye’nin başkenti olarak çelik yapıları ön planda tutulmaktadır. Bu bölgenin kamu kamu kurum ve kuruluşların özel sektör bir çok bölgelerde çelik yapıları yapılmaktadır. Günümüzde endüstriyel, gemi sanayi, kimya, elektrik ve bir çok üretim tesisinin çelik konstrüksiyon yapılarında kullanılan malzemelerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünlerde 1. ve 2. kalite olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Müşerilerimiz ihityacına uygun olarak bunları tercih etmektedir.

Piyasalarda güvensiz bir çok firma bu hizmeti sunuyor. Verdikleri hizmet ile bir çok firmayı mağdur ettiklerini görmekteyiz. Bizler Yaşar demir Çelik firması olarak müşterimize malzeme ve fiyat garantisini sunmaktayız. En hızlı bir şekilde malzeme sevkiyat ve garantisini vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. Ankara bölgesinde bir çok müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.