ab

Ardahan 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Ardahan 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Ardahan ilinin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır ve sanayisi fazla gelişmemiştir.İlde hayvancılıkla bağlantılı küçük çaplı mandıralar bulunmaktadır.

Bir bölgenin ekonomik gelişmişliği imalat sanayi sektöründe yapılacak yatırımlarla ve üretim kapasitesiyle doğrudan bağlıdır.

Sanayinin gelişmesi için kilit malzeme demir çelik ürünleridir.Yeterli altyapı oluştuğunda yapılacak olan yatırımlarda gereken1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac malzemelerini Yaşar Demir Çelik firmasından temin edebilirsiniz.

Demir Çelik sektörü çeşitlenmiş alt sektörlere sahiptir.Demir Çelik üretiminde 1.sırayı Çin alırken onu ABD,Japonya ,Rusya ve Almanya izlemektedir.Çelik üretim ve tüketiminde diğer çelik üreticisi  firmalardan olumlu yönde ayrılan Türkiye üretimini en hızlı artıran 3.ülke oldu.

Firmamız Türkiye'de büyüyen bu sektörün bir parçası olmaya devam etmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak bizler stoklarımızı sürekli güncellemekteyiz.Uygun fiyatlarımızdan ve kaliteli ürünlerimizden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.