ab

Arhavi 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Arhavi   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.Bu bölgelere yapmış olduğumuz boru profil sac sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Biz Yaşar Demir Çelik firması olarak her zaman her yerde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz.Sahamızda ki çalışmalarımız iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.  Sizlere Yaşar Demir Çelik firması olarak  bir telefon kadar yakınız. Satış kanalımız tedarik zincirimiz ürün talep planlamamız müşteri odaklı çalışmaktadır.

Yaşar Demir Çelik firması olarak geniş stok kapasitesi ile isteklere anında cevap verme ve hızlı lojistik ağıyla her zaman hizmetinizdeyiz

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.