ab

Ayvacık 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Ayvacık   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Çanakkale 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Çanakkale bölgesinde endüstriyel sanayi fabrikaları son zamanlarda yoğunlaşmaktadır. Bununla ilgili çelik konstriksiyon yapıları hızla yapılmaktadır. Firmamız Yaşar Demir Çelik olarak bu fabrikaların ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri temin etmekteyiz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. Yapılan tüm yapılarda hemen hemen tüm projelere destek vermekteyiz.Müşterilerimizin tamamının yaptığımız hizmet ve fiyat garantisi konusunda güvenlerini kazanmış bulunmaktayız. En kısa zamanda malzeme tedariğini ve geniş lojistik ağımız’la en kısa sürede teslimatını yapmaktayız.

Yaşar Demir Çelik firması olarak  müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.Bizleri arayarak veya şirketimizi ziyaret ederek fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.