ab

Balıkesir 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Balıkesir 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Balıkesir 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Balıkesir Sanayi bölgesi ve tarım ile ilgili bir çok dalda gelişmiştir .Bununla ilgili çelik konstrüksiyon yapıları hızla yapılmaktadır .Bir çok tarım aletleri ve altyapı çalışmaları yapılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlar bir çok özel sektör da bu faaliyetler verilmektedir. Biz Yaşar Demir Çelik olarak yapılan tüm yapılarla ilgili geniş yelpaze ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti verdiğimiz firmaların güvenlerini kazanmış olup  daha ileriye dönük işlerde  tavsiye edilmekteyiz.

Hemen hemen her projede malzeme tedariğin de yardımcı olmuşuzdur. Firmaların bizi tercih etmelerinin sebepleri şunlardır. Ürünlerimizin kaliteli olması fiyat garantimiz lojistiğin hızlı bir şekilde teslimat  yapması tercih edilme sebeplerimizin başında gelmektedir.

Malzemenin tanımı ile ilgili bu malzemeler; çelik yapılar da trapez saclar, cephe ve çatıda  sandviç paneller kullanılmaktadır .Çelik konstrüksiyon yapılarında kar kas olarak kullanılmaktadır. Ayrıca betonarme binalarında çatıları ve cepheleri yapılmaktadır.Balıkesir Sanayi bölgesi gelişmekte olup bir çok projeler yapılmaktadır.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.