ab

Bartın 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Bartın 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Kalkınmada öncelikli iller arasında yer alır.Ancak sanayileşmesini henüz tamamlayamamıştır.

Aslında konumu,ulaşım rahatlığı,nufüsü ve nitelikli insan gücü unsurlarını bir arada tutan ilde sanayileşme potansiyeli çok yüksektir.Fakat alt yapısı uygun sanayi arsası bulunmamaktadır.Bu açığı kapatmak için girişimlere başlanmıştır.

Gemi yapımıda en önemli sanayi kollarından biridir.Buna bağlı olarakta ,ip ve halat yapımıda gelişmiştir.Ekonomisi ağırlıklı olarak madencilik ve demir-çelik sanayisine dayanan Batı Karedeniz Bölgesi'nin ihraç ettiği ürünlerde demir-çelik ve türevleri ön plana çıkmaktadır.

Yaşar Demir Çelik olarak bizlerde o bölgelere yapmış olduğumuz ürün sevkiyatlarımızla her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermekteyiz.Firmamız 2015 ten bu yana kendisini geliştirerek işlerine ivme kazandırmaktadır.

Yaşar Demir Çelik olarak yapmş olduğumuz ticaretimizde müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyata vermeyi ve hızlı lojistik ağımızla malzemeleri zamanında yerine ulaştırmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.