ab

Batman 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Batman 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

80 yıl önce 10 haneli köy olan Batman'ın kaderi bölgede petrol bulunmasıyla değişti.Türkiye'nin ham petrol üretiminin % 75 'ini gerçekleştiren şehirde teşvik imkanları ve girişimcilerin sunduğu büyük fırsatlarla sanayisini hızla büyütüyor.Şehirdeki huzur ve barış ortamı sanayiyi olumlu yönde etkilemektedir.

İkinci bir OSB ' nin kurulacağı Batman şehrinde kayıtlara geçen 170 girişimci sıraya girmiş beklemektedir.Yeni yapılacak sanayi merkezlerinde gerekli olan     1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerini Yaşar Demir Çelik firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yaşar Demir Çelik firması olarak bizler 2015 ten bu yana kendimizi geliştirerek sektörde adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz.Birlikte ticaret yaptığımız firmaların güvenini kazanmış bulunmaktayız.Bu da çalıştığımız firmaların bizlere referans olmaları anlamına gelmektedir.

Sizlerde  ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olam isterseniz bizleri arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.