ab

Bayrampaşa 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Bayrampaşa  1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Bayrampaşa 1 ve 2 Kalite Boru Profil Sac  Boru ve Profil boru Sac çeşitlerinde hizmet vermekteyiz. İstenilen boyut ve kalınlıkta her türlü ürün tedariğini yapmaktayız. Sac grubu özellikle günümüzde lojistik alanların kapatılmasında ve fabrikaların çatılarında ağırlıklı olarak kullanılırken profil ve profil grubu ise çelik konstüksiyon alanında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

İşletmemiz boru profil ve sac grubunda müşterisine 7/24 destek ve hizmet sunmaktadır. Deneyimli kadromuz sevkiyatlarında malzemeleri en uygun şekilde istifleyerek ürün sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. Sevkiyat öncesinde her biri alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ürünleri stok alanımızda gruplandırarak bunları en uygun taşınabilir hale getirmektedir. Sayacı ve profil grubunda günümüzde deneyimsiz firmalar ürün hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu firmalar bir çok müşteriyi mağdur ederek zor durumda bırakmaktadır. Bizler bu konuda müşterimize en uygun ve kalitede ürün sunarak müşteri güvenini kazanmayı başardık. Kuruluşumuz ISO 9001 2000 kalite yönetim sistemi işleyişine göre faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüz standartlarının üzerinde üretim yapan firmamız  Bayrampaşa  1 ve 2 Kalite Boru Profil Sac  talepleri konusunda müşterisine daima en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Günümüz standartlarının üstünde üretim kapasitesine sahip firmamız en uygun koşullarda ve uygun en iyi kalitede ürün hizmeti vermektedir. Bizler müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin yanı sıra daima müşterimizi koruma altına alarak menfaatlerini ön planda tutmayı başardık. Günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak hizmetini verdiğimiz ürünlerde müşteri beklentilerini göz önüne alarak bunları en iyi şekilde aşmayı hedefledik. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek ekibi ile müşterisini her konuda bilgilendirerek tüm talep ve isteklerini yerine getirmektedir. Üretimi tüm prosesler arasında etkileşimi sağlayarak üretimin verimli hale getirilmesi sağlanmıştır. Fabrika içerisindeki faaliyetlerimiz iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yaşar Demir Çelik firması sizlere en iyi fiyat garantisini sunmaktadır.Fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

 

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.