ab

Bingöl 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Bingöl 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac

Sanayi sektörü ulusal ve bölgesel kalkınmada öncü bir rol oynamaktadır.Her bölgede olduğu gibi Bingöl bölgesindede böyle bir kalkınmanın sağlanması bölge açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Bingöl ve çevresinde endüstriyel hammadde ve metalik maden arasında en önemlileri demir, kurşun_çinko öne çıkmaktadır.Bölgede yapılacak sanayi yatırımlarının kilit malzemesi demir çelik ürünleridir.

İşte tamda bu noktada Yaşar Demir Çelik olarak bizleri tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerinin tercih edildiği alanlar 

Yeni kurulan sanayi bölgelerinde

Plastik ve Otomotiv sektörünün bir çok alanında 

Devlete bağlı veya özel kuruluşların çatı giydirma işlerinde 

Bizler bu kuruluşların yapım projelerinde yer alarak o bölgeye ürün tedariği sağlamaktayız.

Yaşar Demir Çelik firmasının ürünlerini tercih etmeniz kalite ve güveni ,uygun fiyatları tercih etmeniz demektir.Sizlere bir telefon kadar yakınız.Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.