ab

Bolu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Bolu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Bolu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Bolu bölgesine boru profil sac gibi ürünlerde ürün sevkiyatı yapılmaktadır. Bolu türkiye’nin önemli şehirlerinden birisidir. Bolu türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ilinin bilinen en eski tarihi Milat’tan önce 1200 li yıllara dayanmaktadır. Büyük iskenderi Persleri, Osmanlı devletini ağırlayan Bolu, yıllar içinde kendine özgü gelenek ve görenekleri ile de farklı bir kimliğe bürünmüştür.

Bu bölgelere sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz bir çok ürün çeşidiyle bölgesel bazlı müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Bölgedeki İhtiyaçlar genellikle Çelik konstrüksiyon da kullanılan  profil boru ve sac gibi ürünlere ağırlık verilmektedir. Bolu bölgesinde bulunan müze çalışmasında bir çok destek sağlanmıştır. Bu bölgedeki çalıştığımız firmalar bizleri sürekli olarak yeni müşterilere yönlendirmektedir.

Bu bölgedeki müşterilerimize en iyi ürün kalitesini sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışılmaktadır. Bu bölgeye yapmış olduğumuz ziyaretlerde bulunan önde gelen işadamları ve devlet büyükleri ile yapmış olduğumuz görüşmelerde bir çok proje için yeni adımlar atılmaktadır. Bölgenin coğrafi özellikleri ve yöresel özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bu bölgedeki çalıştığımız kişi ya da kuruluşlar bizleri o bölgede yeni müşterilere yönlendirmektedir.

Bolu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac konusunda fiyatlarla ilgili sürekli olarak yapmış olduğumuz iyileştirmeler olumlu sonuçlar almamızı sağlamıştır. Bu bölgeye yaptığımız ziyaretlerde müşterilerimiz bizleri en iyi şekilde ağırlayan rock yöresel yemekleri bizlere sunmaktadır.Bolu bölgesinde bulunan Kartalkaya turistik bakımdan büyük bir önem kazanmıştır. Bu bölgedeki bir çok otel ve diğer işletmelere bir çok ürün çeşidinde hizmet sunulmuştur.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.