ab

Bolverdin1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Bolverdin1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Demir Çelik sektörü bir çok sektöre girdi sağladığı için sanayinin lokomotif sektörü niteliğini taşımaktadır.Bir ülkenin demir çelik ürün tüketim düzeyi o ülkedeki refahın ve gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilir.

Dünya pazarında büyük bir alana sahip olan Türkiye'de bir Türk firması olan Yaşar Demir Çelik takım ruhu içerisinde güven veren anlayışı ,uygun fiyatları,geniş stokları ve hızlı lojistik ağıyla her zaman hizmetinizdedir.

Yaşar Demir Çelik olarak o bolgelere yapmış olduğumuz sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sahamızdaki çalışmalarımız iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bizleri arayarak veya firmamızı ziyaret ederek fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi  olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.