ab

Çankırı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Çankırı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Demir Çelik sektörü eski zamanlardan bu yana sanayilerin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük rol oynamıştır. Sektör cevher'in yeraltından çıkarılmasından başlamak üzere dökme, dövme, çekme yöntemleriyle üretimin gerçekleştiği bir sektördür.


Demir Çelik sektörünün üretiminde meydana gelen gelişmeler sonucunda endüstri ve teknolojik alanda da büyük ilerlemeler yaşanmıştır. Dünya genelinde artan ekonomik faaliyetlerin örneğin; konut ihtiyacının, otomobil, beyaz eşya vb. Gibi her geçen gün yenilenen ve teknolojiye ayak uyduran bu ürünler Demir Çelik talebinin artmasına olanak sağlamaktadır.


Ülkemizde ilk demir çelik sanayisi 1932 yılında Kırıkkale'de askeri fabrikalar müdürlüğü'ne bağlı olarak kurulmuştur. 1939 yılında da Karabük demir çelik fabrikaları üretime geçmiştir. Bu fabrikalar ülkemiz sanayileşmesine çok büyük katkı sağlamıştır.
Türkiye % 2.1 lik pazar payı ile Almanya'nın ardından Avrupa'daki en büyük 2. ham Çelik üreticisi konumundadır. Kocaeli'de sanayileşmede ilk sırada yer alan bir ilimiz olarak yaklaşık 1300 sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır.


Yaşar Demir Çelik firması olarak biz de bu dev sanayinin bir parçası olmaya devam etmekteyiz.Firmamız dünya ticaretinin yeniliklerini açık politikası ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına 1. ve 2. Kalite Demir Çelik çeşitleri ile her an hazır bulunmaktadır.


Dünya pazarında büyük bir alana sahip olan Türkiye'de bir Türk firması olan Yaşar Demir Çelik güven veren alışveriş anlayışı uygun fiyatları geniş stokları ve hızlı lojistik ağı ile her zaman hizmetinizdedir.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.