ab

Çayırova 2. Kalite Boru Profil (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Çayırova 2. Kalite Boru Profil (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Çayırova 2. Kalite Boru Profil konusunda hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz 4000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu tesisimiz ile tüm ürün çeşitlerinde 100% müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Profil boru günümzde hemen her sektör ve faaliyet alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin bir çok farklı ebat ve boyutu bulunmaktadır. Özellikle ebatları 12 mm ve 600 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Firmamız her biri alanın güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile müşterisine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. 

Kuruluşumuz ürün ve hizmetlerini sunmanın yanı sıra daha sonraki zamanlarda ihtiyaç duyulan ürün hizmet yada üretimi içinde hizmet vermektedir. Firmamız bu bölgede sahip olduğu potansiyel müşteri portföyü ile örnek gösterilen firmlar arasına girmiştir. 

Çayırova 2. Kalite Boru Profil Özellikleri Nelerdir?

- İstenilen ebat ve kalınlıkta çeşitlerinin olması.

- Bu bölgede memnun müşteri kitlemizin bulunması.

- En iyi fiyat garantisi ile müşterisine hizmet vermesi.

- Bizleri arayan müşterilerimize her konuda hizmetvermemiz ve 7/24 destek sunmamız.

- Müşterilerimizin işlerini ön planda tutarak hızlı çözüm üretmekteyiz.

- Ürünerimizi günümüz standartlarına uygun olarak üretilmesi ve tüm faaliyet alanlarında kullanılabilmesidir.

- Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için esas olup daima müşterimizi koruma altına almamızdır.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.