ab

Çorlu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir

Çorlu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Çorlu 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Çorlu bölgesi Sanayi ve tarım da hızla sanayisi büyüyen şehirlerimizden biridir bununla beraber çelik yapıları endüstriyel endüstri yapılar yoğun yapılmaktadır. Çelik konstriksiyön malzemeleri biz Yaşar Demir Çelik olarak bu yapılarda kullanılan tüm malzemelerin  tedariğini fiyat garantisini hızlı sevkiyatını yapmaktayız.

Çorlu bölgesinde bir çok firmaya hizmet verdiğimiz gibi bununla beraber memnuniyetini kazanmış ve daha bir çok firmaya hizmet vermekteyiz, Çorlu bölgesinde tarım aletleri ve bir çok alanda çelik Konstriksiyon malzemeler kullanılmaktadır. Bizi Yaşar Demir Çelik olarak müşteri memnuniyeti kazanmış ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine hizmet vermekteyiz tecrübeli ekibimizle daha hızlı hizmet için malzeme tedariğini, fiyat garantisi vermekteyiz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.