ab

Çorum 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Çorum 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Çorum 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Çorum bölgesinde endüstriyel ve hayvancılıkla ilgili bir çok kurum ve kuruluşlar çelik konstriksiyön yapılara ve hafif çelik yapılara tarım makinaları yapılmaktadır. Günümüzde Boru Profil Trapez  sac levha çelik malzemeleri bir çok bölgede kullanıldığı gibi Çorum bölgesinde de yoğunlukla kullanılmaktadır.

Biz Yaşar Demir Çelik Firması olarak  Çorum bölgesinde bir çok müşterimize ulaştık hedefimiz daha çok müşteriye ulaşmak kaliteli hizmet malzeme tedariğini de hızlı lojistik ağımızla en kısa sürede teslim etmektir.

Çalıştığımız tüm firmaların memnuniyetini kazanarak bir çok firmaya tavsiye de bulunmalarını sağlamış durumdayız. Biz bu firmaların güvenini boşa çıkartmamak için tecrübeli ekibimizle daha çok çalışıp daha iyi hizmet vermek amacındayız. Bu bölgede Yaşar Demir Çelik olarak firmaların güvenini kazanmış kaliteli hizmet vermekteyiz. Boru profil malzemeleri tanımı boru profil çelik karkasılarda betonarme binaları giydirme cephelerde çatılarında kullanılan malzemedir bununla beraber Trapez saç sandviç panel CTP şeffaf malzemeleri ve bir çok malzeme bu sektörde kullanılmaktadır.

Biz Yaşar Demir Çelik olarak bu malzemenin tümünü tedariğini de fiyat garantisi ve hızlı lojistik ayağımızla en kısa sürede firmalara ulaştırmaktayız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.