ab

Dazkırı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Dazkırı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.Yaşar Demir Çelik olarak firmamız, sektörde tecrübeli ve konularında uzman kadrosuyla 2.Kalite Boru Profil, Sac ve Köşebent gibi bir çok ürün tedariği konusunda Kocaeli ve İstanbul bölgesinde faaliyet göstermektedir. Kısa sürede yapmış olduğu yatırımlar ve başarılı satış politikası ile kendine sektörlerinde lider üreticilerin ve tedarikçilerin bulunduğu bir portföy oluşturmayı başarmıştır. Yaşar Demir Çelik, standart malzemelerin yanı sıra isteğe göre özel kalite boru ve profil temininde de müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda firmamız bir yandan zengin stok yapısıyla müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanırken, diğer taraftan da sektörde edindiği birikimle müşterilerine sadece tedarikçi olarak değil aynı zamanda bir çözüm ortağı olarak hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.Bölgeye yapacağımız sevkiyatları sonuçlanana kadar takip etmekteyiz.

Yaşar Demir Çelik firmamızı arayarak veya ziyarete gelerek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.