ab

Denizli 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Denizli 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Denizli farklı sanayi göstergeleriyle gerek Türkiye'de gerekse diğer coğrafi bölgelerde yerel sanayi odağı olmayı kanıtlamıştır.1996 DİE verilerine göre Ege Bölgesi sanayi içinde Denizlinin hızlı bir gelişme gösterdiği anlaşılmaktadır.

Dünyada çelik üretimi her geçen gün büyüme göstermektedir.Demir çelik sektörünün başta inşaat malzemeleri olmak üzere otomotiv,gemi,uçak,demiryolu gibi taşıtların yapımında kullanılan makine ve cihaz üretimine katkısı vardır.

Satış kanalımız,tedarik zincirimiz ürün talep planlamamız müşteri odaklı çalışmaktadır.YAŞAR DEMİR ÇELİK firması olarak bizler o bölgelere yapmış olduğumuz Boru Profil Sac sevkiyatlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sahadaki çalışmalarımız iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak  bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.