ab

Diyarbakır 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Diyarbakır 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Diyarbakır 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Diyarbakır Bölgesinden Çelik Kontsrüksiyon malzemeleri ve temini ile ilgili Yaşar Demir Çelik olarak biz de varız dedik: bu bölgede,tarımsal ve endüstriyelle ilgili bir çok alanda çelik malzemeleri kullanılmaktadır. Diyarbakır bölgesinde bir çok firmaya hizmet vermekteyiz. Bununla beraber çalıştığımız firmalarin da  memnuniyetini kazanmış ve daha çok firmalara hizmet vermek için hedeflerimizi yükseltmekdeyiz, müşteri memnuniyetini kazanmamizda ki sebepler şunlardır; Yaşar Demir Çelik olarak tecrübeli ekibimiz ile müşterinin talebi üzerinden hızlı sonuçlara varmak, uygun fiyat ve hızlı sevkiyatı ile ön planlardayız.

Çelik konstrüksiyon malzemelerinin bölgede hayvan barınma yerleri ve endüstriyel yapılar, betonarma binaların çatılarına ve giydirme cephede de kullanılmaktadır. Boru profil alt yapı sularında sondaj yapımında ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.Çatı ve cephe giydirmeleri sandviç panel CTP malzeme trapez sac da kullanilmaktadir.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.