ab

Elazığ 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Elazığ 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Elazığ Doğu Anadolunun Güney Batısında yer almaktadır.Elazığın ekonomisi imalat,tarım,hayvancılık sanayi ve ticarete dayalıdır.Üretim yapan sektörler arasında Metallar sanayi önemli yer kaplamaktadır.

Bölgede inşaat sektörü canlılık kazanmıştır.Bu noktada binaların çatı giydirme işlemlerinde ve alt yapı çalışmalarında kullanılacak Boru Profil Sac malzemelerini Yaşar Demir Çelik olarak bizlerden temin edebilirsiniz.

Üretim teknolojisi çok gelişen çelik boru sektörü bugün kendi teknolojisini kendi üretebilecek durumdadır.Günümüzde çelik tüketiminin artması yoğun çelik talebininde artmasına neden olmaktadır.

Yaşar Demir Çelik firması olarak müşteri talepleri doğrultusunda her bölgeye sevkiyatlarımız vardır.Satış kanalımız ,tedarik zincirimiz ,ürün talep planlamamız müşteri odaklı çalışmaktadır.

Yaşar Demir Çelik olarak bizleri 7/24 arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.