ab

Elmadağ 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Elmadağ   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

 Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.Günümüzde endüstriyel, gemi sanayi, kimya, elektrik ve bir çok üretim tesisinin çelik konstrüksiyon yapılarında kullanılan malzemelerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünlerde 1. ve 2. kalite olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaclarına uygun olarak bunları tercih etmektedir.

Piyasalarda güvensiz bir çok firma bu hizmeti sunuyor. Verdikleri hizmet ile bir çok firmayı mağdur ettiklerini görmekteyiz. Bizler Yaşar demir Çelik firması olarak müşterimize malzeme ve fiyat garantisini sunmaktayız. En hızlı  şekilde malzeme sevkiyat  garantiside vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. Ankara bölgesinde bir çok müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.