ab

Erzincan 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Erzincan 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Erzincanın ekonomik gelişiminde en önemli sektör tarım ve hayvancılık olarak belirlenmiştir.Erzincanda yapılan ihracatın %96 sı imalat sanayi %3.5 i madencilik sektörü tarafından gerçekleşmektedir.Büyük şehirlerin kalabalık nüfusu yüksek binaları ve boğucu havasının aksine Erzincanın düzenli şehir hayatı doğal güzellikleri,ekonomik alışveriş koşulları ile huzurlu bir yaşam alanı vardır.

Büyükbaş hayvanları,küçük baş hayvanları  ve arı kovanı sayısı bakımından önemli bir paya sahiptir.

İlde ihtiyaç duyulan her alanda Yaşar Demir Çelik olarak 1 Ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac malzmelerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yaşar Demir Çelik güvenilir müşteri portfoyü ile ve kurulduğu günden beri müşterileriyle karşılıklı yaptığı ticaretleriyle adından sıkça duyurmuş bir firmadır.

Sizlerde bizlerin kalitesini ve güvenilirliğini deneyimlemek isterseniz her zaman bekleriz.

Bizleri telefonla arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.