ab

Erzurum 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Erzurum 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Türkiye'nin en kalabalık 29.şehri.Doğal güzellikleri,tarihi dokusu ve coğrafi konumu ile güzel şehirlerimizin başında gelir.

Erzurum soğuk iklim şartları nedeniyle sanayi bakımından az gelişmiş bir ilimizdir.Doğuya son yıllarda yapılacak yatırımlara  teşvik edilsede sanayisi kendi içerisinde büyümektedir.Sanayi sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin başında tarım ve hayvancılık gelmektedir.

Demir doğrama ,çelik kapı,kalorifer ve buhar kazanı gibi ürünler fabrikada üretimi yapılan ürünlerin başında gelmektedir.İmalat sanayi içerisinde OSB 'de ağırlıklı sektörler un,yem,plastik sanayi ,demir metal işleri sanayi gelmektedir.İnşaat sektörüde bölgede istihdam sağlayan en önemli sektörlerden biridir.

Gelişmek adına yatırımların teşvik edildiği ilde Yaşar Demir Çelik olarak yapılacak her işte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac gelişmekte olan bölgelerde yoğun olarak talep edilmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak Bu bölgelere yapmış olduğumuz sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusundadır.Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.