ab

Eskişehir 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Eskişehir 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Ekonomik gelişim açısından Türkiye'nin en önemli şehirlerinden birisi olan Eskişehir ekonomisi ile ön plana çıkmaktadır.Orta Anadolu'nun Ankara'dan sonra ikinci büyük şehri olan Eskişehir'de sanayi geliri çok fazladır.Eskişehir'in önemli ekonomik kaynaklarından biride yer altı zenginliğidir.İl'de ihracatın artışında madencilik önemli bir yere sahiptir.

Eskişehir önceden olduğu gibi günümüzdede ülkemizin ticari hayatı en canlı illerinden biridir.

Sanayimizin gelişmesi,demir çelik sektöründeki ihtiyaçların artması ile boru üretimiminde bir artış görünmektedir.Her boyutta her ölçüde boru üretimimizle sektöre canlılık kazandırmaktayız.Sanayi borularını diğerlerinden ayıran özellik kullanım alanlarıdır..Büyük fabrikalarda atık su sistemlerinde ,otomotiv sektöründe ve inşaat sektöründe kullanımı çoğunluktadır.

Yaşar Demir Çelik olarak o bölgelerde bir sürü referansımız bulunmaktadır.Demir Çelik konusunda tecrübesiz firmaları tercih edip yorulmayın .

Yaşar Demir Çelik firmasının sınırsız iş tecrübesiyle menfaatlerinizi korumak adına bizimle çalışmak sizlerin karına olacaktır. 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.