ab

Gaziantep 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Gaziantep 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Gaziantep 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Gaziantep bölgesinin tarım ve çelik yapılarıyla dökümhaneler  bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu bölgede çelik konstrüksiyon fabrikaları yapılıp ayrıca betonarme binaları çatı cephe giydirme ve bir çok alanlarda boru profil trapez sac, sandviç panel, CTP malzemeleri ve bir çok malzeme kullanılmaktadır. Bununla beraber biz Yaşar Demir Çelik olarak malzemelerin çoğu elimizde mevcut olup firmalara tedarik konusunda fiyat garantisi ve hızlı sevkiyatı yapmaktayız.

Çalıştığımız firmalar memnuniyetini kazanmış olup bizi başka firmalara tavsiye etmişler bu firmaların güvenini kazanmak ve  firmalara daha iyi hizmet vermek için profesyonel ekibimiz ile daima 7/24 hızlı bir şekilde malzeme tedariğini ve sevkiyatı ile ilgili çalışmaktayız. Boru profil malzemelerin tanımı ve ne işe yaradığını şu şekilde açıklayalım malzemeler çelik konstrüksiyon binaları, fabrikalar ,betonarme binaların çatıları ve bir çok alanda kullanılmaktadır. Günümüz gelişen teknoloji ile ilgili bir çok alanda çelik yapılar yapılmaktadır.

Yaşar Demir Çelik firmasını arayarak uygun fiyatlarımızdan ve ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz.Size bir telefon kadar yakınız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.