ab

Gebze 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Gebze 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac(Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Gebze 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürün çeşitleri ve farklı ürün özelliklerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Gebze bölgesi Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Gebze de faaliyet gösteren Yerli ve Yabancı ortaklı kuruluşlar özellikle fabrika kurulum aşamasında bizleri tercih ederek Boru, Profil, Sac gibi bir çok ürünü bizlerden tedarik ettiler. Gebze bölgesinde ki yüzlerce memnun referansımız ile günümüze damga vuran fiyat garantimiz sektörde ses getirmeyi başarmıştır. Blok sayfamız da yer verdiğimiz Tuzla 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerimizde farklı boyut ve ebatlardaki ürünleri hemen her sektörde faaliyet alanında kullanmanız mümkündür.

Üretim faaliyetleri kapalı alanlarda özellikle sac ürünlerine ihtiyaç duyarken bu malzemeler fabrikalarda çelik konstrüksiyon imalatlarda kullanılmaktadır. Profil demirler ise trapez ve sac dan daha farklı yerlerde kullanılarak genelde iskeleti oluşturmaktadır. İskelet yapmında dikkat edilmesi gereken konuların başında ise malzemenin kaynak statiğine uygun yapıda ve özelliklerde olması gerekmektedir. 

Gebze 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Kullanım Alanları:

- Gebze bölgesinde faaliyet gösteren fabrika binalarında. 

- Gebze İmes bölgesinde yeni kurulan üretim tesislerinde.

- Kara yolları üst geçitlerinde ve diğer koruma amaçlı yapılan çalışmalarda.

- Kamu kurumları ve özel sektörde ki bir çok faaliyet alanında.

- Kimya ve endüstriyel tesislerinde özellikle tercih edilmektedir.

- Organize sanayi bölgelerinde ve bu bölgelerde faaliyet gösteren üretim ve imalat tesislerinde ağırlıklı olarak boru profil, trapez sac ve sandwich panel tercih edilmektedir.

Yaşar Demir Çelik firmasını arayarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.