ab

Giresun 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Giresun 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez  Sac gelişmekte olan olan bölgelerde yoğun olarak talep edilmektedir.Her bölgede çelik yapılar ön plandadır.

Giresun ilinin sanayisi genel olarak tarıma dayalıdır.Son 15 yıl içerisinde sanayisi iyice gelişmiştir.Türkiye'nin deprem bölgesi olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.Bu sebepten dolayı yapılarda çeliğe dönülmesi ve çelik tüketiminin artması gözle görülür şekilde çoğalmıştır.Son yıllarda çelik üretiminde 10.sırada yer alan Türkiye'nin 8.sıraya yükselmesi beklenmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak o bölgelere yapmış olduğumuz sevkiyatlar o bölgedeki müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sahamızdaki çalışmalarımız iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yaşar Demir Çelik firmasını arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.