ab

Gümüşhane 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Gümüşhane 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

İsmini Gümüş madeninden alan Gümüşhane Gümüş bakımından çok zengindir.İlde gümüş madeninin dışında krom bakır ve linyitte bulunmaktadır.Sanayi bakımından az gelişen bir ildir.Ama bölge metalik madenler açısından önemli zenginliklere sahiptir.Özellikle altın,bakır,kurşun,çinko bölgedeki önemli madenlerdendir.

2011 yılı itibari ile Türkiye'de ham çelik üretiminin yaklaşık 3/4 ü ark ocaklı tesislerde 1/4 ü ise entegre tesislerde yapılmaktadır.Entegre tesislerde ham madde demir cevheri elektrik ark ocaklı kuruluşlarda ise hurdadır.

Demir Çelik ürünleri yatırım ve dayanıklı tüketim mallarının baş elemanlarıdır.Bu nedenle bir ülkedeki refahın ve ekonominin gelişmesindeki en önemli etkenlerden biri Demir Çelik sektörüdür.

Yaşar Demir Çelik firması olarak bizler siz müşterilerimizin ihtiyaç duydukları anlarda hızlı lojistik ağı,sınırsız ürün stoğuyla her zaman hizmetinizdeyiz.

İstediğiniz ölçülerde ürün tedariği sağlamaktayız.Bizleri tercih etmek sizlerin yararına olacaktır.

 

Büyüyoruz sizlerle dahada fazla büyüyeceğiz.Bizleri arayın sizleri fiyatlarımız hakkında bilgilendirelim.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.