ab

Hakkari 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Hakkari 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Dünyada çelik üretimi her geçen gün büyüme göstermektedir.Demir Çelik sektörünün başta inşaat malzemeleri olmak üzere otomotiv,gemi,uçak,demiryolu gibi tüm taşıtlara ve kullanılan makina cihaz eşya üretimine katkısı vardır.

Günümüz  dünyasında çeliğin olmadığını düşünmek bile mümkün değildir.

Hal böyleyken İhtiyacınız olduğu her anda  1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac konusunda Yaşar Demir Çelik olarak bizler sizlerin hizmetinizdeyiz.

2015 den itibaren Demir Çelik sektöründe yer alan firmamız sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.Yaşar Demir Çelik olarak yenilikçi ve dinamik yapısıyla kalite ve güven veren anlayışıyla yola çıkarak Türkiye genekline sevkiyat yapmaktayız.

Bizleri arayarak ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.