ab

Hamur 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Hamur 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Günümüz dünyasının başta gelen ihtiyaçlarından Çelik kontrüksiyon yapılarında kullanılan malzemelerin tamamını üretimini yapmaktayız.

Arama motoruna Demir Çelik yazdığınızda birçok firma ile karşılaşabilirsiniz lakin firma isminin çıkması değil deneyimine ve kalitesine önem verin işte bu noktada biz sizlere Yaşar Demir Çelik olarak deneyimin ve kalitenin garantisini sunmaktayız. Tarım araçları imalatı na yönelik malzemelerimiz den deneyimlemek isterseniz bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yaşar Demir Çelik güven veren yüzü ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatları geniş stokları ve hızlı lojistik ağı ile her zaman hizmetinizdedir.

Fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizleri arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.