ab

Hatay 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Hatay 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Hatay 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez SacHatay bölgesi limanları ve çelik yapılarıyla dökümhane fabrikalar altı yapıların bir çok alanda faaliyet göstermekte olup çelik malzeme çatı kaplama ve benzeri malzemeleri çelik yapılarla ilgili ihtiyaç duymaktadır. Biz Yaşar Demir Çelik firması olarak bütün kurum, kuruluşlara hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine yurtdışına malzeme sevkiyatımız vardır bu bölgede yapılan tüm projelerde bir çok firmaya malzeme tedarikinde bulunmuşuzdur.Hedefimiz bir çok daha bilinmeyen firmalara ulaşmak müşteri portföyümüzü yükseltmektir.

Çalıştığımız tüm firmaların memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız, bundan dolayı bizleri başka firmalara tavsiyede etmişlerdir. Bu sebepten dolayı günümüz çelik konstriksiyon yapıları ile ilgili çalışmaları yapan firmalar hızlı bir şekilde Yaşar Demir Çelik firmamıza ulaşmaktadır. Biz de tecrübeli ekibimizle malzeme tedariğini fiyat garantisini ve hızlı bir şekilde sevkiyatını müşterimize en kısa sürede ulaştırmasını yapmaktayız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.