ab

Isparta 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Isparta 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Güller diyarı olarak bilinen il sağlık,eğitim ve sanayi alanında çok gelişmiştir.Mermer ürünleri sektörüde ilde gelişme gösteren başlıca sektörlerdendir.Buralardan çıkarılan mermerlerin çoğu ihraç edilmektedir.

Enerji,metal ve demir ürünleri sektörüde üretim yapmaktadır.İlin sanayi üretimini oluşturan ürünlerin arasında çimento,klinker mermer,kereste ve ağaç ürünleri üretimi gelmektedir.

Tarım aletlerine,sulama kanalları,yedek parçalar,çapa makinalarının sıkça kullanıldığı ilde Demir Çelik ürünlerine rağbet gösterilmektedir.

Yaşar Demir Çelik firması farklı farklı illerdeki talebi karşılamak için bütün tecrübesini ortaya koyarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.Stoklarımızda bulunan 1 ve 2. Kalite Demir Çelik çeşitlerimiz uygun fiyat ve hızlı lojistik ağı ile Yaşar Demir Çelik farkını sizlere deneyimletmek isteriz.

Sizlere bir çay ısmarlamak ve ürünlerimizi tanıtmak için satış ofisimize bekleriz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.