ab

Karaisalı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Karaisalı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac çeşitlerimizle Yaşar Demir Çelik olarak hizmetinizdeyiz.

Müşteri gruplarımız olarak tüccar imalatçı ve üreticilerine kullanım alanlarına uygun ürünlerimizi sanayi sektörlerinde  aynı şekilde  çelik üretimini bayiler aracılığıyla hizmet veren firmalara sahibiz. Şirket olarak arge ve inovasyona da ciddi oranda zaman ve bütçe ayırıyoruz özellikle 2018 yılında  arge çalışmalarımızın sonucunda araştırmaların da yurtdışında gruplarında yapılan teknolojileri araştırılarak yurt içindeki yurt dışı araştırmalarımız sonucu otomasyona dayanıklı özel satış politikamızla hızlı daha seri daha kaliteli çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. 2018 yılı içerisinde çalışmalarını şuan başlamış durumda bu yıl içerisinde tamamlayıp  daha rahat ürünlerimizi pazarlamaktayız. Kısa sürede önemli bir ivme yakalayan firmamız yeni dönemde Balkan ülkeleri ve Türkiye cumhuriyeti başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracatı planlamaktayız.

Firmamız ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizi arayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.