ab

Kastamonu 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kastamonu 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Kastamonu son senelerde gelişme gösteren illerin başında gelir.Ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayalıdır..Bölgede bina ve özel inşaat ,perakende ticaret sektörleri baş göstermektedir.Hal böyle olunca demir çeliğe olan ihtiyaçta günden güne artmaktadır.

Bizler 2015 tarihinden itibaren yapmış olduğumuz ticaretimizle rakip firmaların önüne geçmiş bulunmaktayız.1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac çeşitlerimizle müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda sevkiyat yapmaktayız.

Yaşar Demir Çelik olarak potansiyelimizi git gide geliştirerek müşterilerimizin memnuniyeti için çalişmaktayız.İhtiyaçlara yönelik stoklarımızla hızlı lojistik ağımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.