ab

Kayseri 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kayseri 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

İç Anadolu Bölgesinin ticaret ve sanayi merkezidir.Ulaşım açısından kavşak noktada olan Kayseri ülkenin önemli ticaret merkezi haline gelmiştir.Kayserinin iklim ve arazi şartları sanayi ve ticaretle uğreşmayı mecbur kılmıştır.

İlde demir,krom,çinko,kurşun madenlerin başında gelir.Türkiyede sığır eti üretimi en çok yapılan illerin arasında yer alır.Bununla birlikte pastırma üretimi önemlidir.Üretimin ve sanayinin merkezlerinin başında gelen ilde 3500'e yakın işyeri yapılmıştır.

Kayseri ticarette sağladığı istihdam nedeniyle ülkeye büyük katkı sağlamaktadır.20000'i aşkın ticaretle uğraşan işyeri vardır.Bölgede ticari,sanayi ve ekonomi hayatı bu  kadar gelişmişken ve gelişmeye elverişliyken haliyle yeni yapılar ve yeni yatırımlar gerekir.

Yaşar Demir Çelik olarak yeni yapılacak yatırımlara katkı sağlamak ve yatırımlarda gerekli malzemeleri tedarik etmek bizlerin görevidir.

Ziraatte ,imalat sanayinde ve tüm kollarında ulaştırma inşaat ve daha bir çok sektörde demir çeliğe duyulan ihtiyacı görmek zor değildir.Bu nedenle kalkınmanın ölçülmesinde milli gelir gibi demir -çelik tüketimindeki oranada dikkat edilir.

Bizler Yaşar Demir Çelik olarak  2015 yılından itibaren sürekli büyüyerek ve gelişerek müşteri taleplerini karşılamaktayız.Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..İşyerimizi ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.1 ve 2 kalite ürünlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.