ab

Kilis 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kilis 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Kilis ilinde yapılacak olan yatırımlar devlet destekli olup devlet vergi ve kredi olanaklarını düşük miktarda sağladığı için o bölgeye yapılacak yatırımlar ekonominin toparlanıp kalkınmasına yardımcı olacaktır.

Çelik ürünlerinin kullanım alanlarının yaygınlaşması her geçen gün tüketimin artması ,imalat sanayine aramal üretilmesi ve ihracat potansiyeli gibi niteliklerden dolayı her geçen gün dahada gelişmektedir.

Demir çelik sektörü başta inşaat ve otomotiv olmak üzere boru profil ,dayanıklı tüketim eşyası,yakıt araç gereçleri imalatı,tarım araçları imalatı ve gemi inşa sektörüne yönelik üretim yapmaktadır.

Yaşar Demir Çelik firması olarak bizler demir çelik ürünleriyle ilgili yapılabilecek bütün yatırımlarda değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bizler 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac konularında uzman ekibimizle Türkiye'nin her bölgesine müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sevkiyat yapmaktayız.

Bizleri arayabilir ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.