ab

Kırıkkale 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kırıkkale 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Kırıkkale ilinin sanayisi oldukça gelişmiştir.Silah ve mühimmat fabrikaları ilin gelişmesinde büyük rol oynamıştır.Ankara iline yakınlığı ve çevre yollarının kesiştiği bir noktada bulunması Doğu ve Karadeniz'e seyahat etmekte olan tüm vatandaşlarımız için doğayla iç içe ,sağlıklı ve kaliteli bir ortam oluşmasını sağlamaktadır.

İlde özel sektörden çok  kamu yatırımları olduğundan  kent merkezi sanayi şehri görünümündedir.M.K.E.K fabrikaları ve Tüpraş rafinesi ilin ekonomisini canlı tutmaktadır..

Kırıkkale'nin ekonomik yapısında tarım önemli bir geçim kaynağıdır.

Ekonominin ve sanayinin canlı olduğu şehirlerde kilit faktör demir çelik ürünleridir.Demir çelik ürünleri tüm sektörleri denetim altında tutan bir sektördür.Yaşar Demir Çelik olarak bizler bu sektörün bir parçası olmaya devam etmekteyiz.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerimizle müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Yaşar Demir Çelik Kocaelindeki deposunda ürünlerinin stok durumunu sürekli yenileyerek müşterilerine uygun fiyatı ,kaliteyi sunmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

 

 

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.