ab

Konya(KOCAELİ GEBZE )1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Konya(KOCAELİ GEBZE )1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Konya 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac KONYA bölgesinde "Doğru yerde doğru malzeme" sloganiyla her geçen kalite standartlarimizi yükseltmekle beraber güvenilir teknoloji ve ekipmanlarimizla geniş müşteri kesimine hitap etmekteyiz. Konya sanayisinin öncü isimlerinden olan firmamiz  1 ve 2.kalite boru profilde sınırsız ebatlarla her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.Her geçen gün gelişen,değişen ve globalleşen dünyada bu ticaret akımında bizde variz demek adina müşteri memnuniyeti önem vermekteyiz; söz konusu malzemelerin satışindan müşteriye sevkine kadar geçen süreçte  en güvenilir şekilde teslimati gerçklestirilmesi önceliğimizdir.

Konya 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac İkinci kalite boru profil sac haddelik kullanım alanları genellikle gelişen sanayimizle ve büyük ciddi anlamda yatırım yapan çelik konstrüksiyon imalatçıların bu konudaki imalatlarında bu ürünlere ihtiyaçları ön sırada almaktadır. Bunun yanı sıra makina tezgahları platform e taşınabilir sehpa imalatında kullanılmaktadır. Günümüz piyasasında hızla devam etmekte olan yatırımların stoklarımızda mevcut olan ürünleri ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu duyulan ihtiyaç doğrultusunda müşterilerimize özellikle en uygun fiyat, zamanında teslim ve sevkiyatı ile hizmet kalitemizle öncelikli bir firma olarak yer almaktayız.

Yaşar Demir Çelik firmasının ürün çeşidini ve fiyat bilgisini öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.