ab

Konyaaltı 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Konyaaltı     1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

 Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir. Demir çelik firmalarının çokça bulunduğu ilde Yaşar Demir Çelik firması olarak bizlerde isteklerinize her an cevap vermekteyiz.Özellikle otel ve konaklama tesislerinde betonarme binaların ve çatıların giydirme cephelerinde kullanacağınız Demir Çelik ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.                

    Demir Çelik konusunda tecrübesiz firmaları tercih edip yorulmayın.Yaşar Demir Çelik olarak sınırsız tecrübesi ile menfaatleriniz.korumak adına bizimle çalışmak sizlere kâr olacaktır.

    Her cins kalınlıkta stoklarımız mevcuttur.1 ve 2. Kalite Boru Profil ve Sac ürünleriyle 2580m2 kapalı alanda tecrübeli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

    Size bir telefon kadar yakınız.Bizleri arayarak ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.