ab

Kuyucak 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kuyucak   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir. Dünyada Çelik üretimi her geçen gün büyüme göstermektedir. Demir Çelik sektörünün başta inşaat malzemeleri olmak üzere otomotiv, gemi ,uçak, demiryolu gibi tasıtlarda kullanılan makina cihaz üretimine katkısı vardır.

   Yaşar Demir Çelik olarak o bölgelere yapmış olduğumuz boru profil sac sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Satış kanalımız tedarik zincirimiz ürün talep planlamamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Bizlere her an ulaşabilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Yaşar Demir Çelik müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yeni stokları ve hızlı lojistik ağıyla her zaman hizmetinizdedir.

   Ürünlerimiz 1 ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac şeklindedir.Her ebatta ürün stoğumuz mevcuttur.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.