ab

Malatya 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Malatya 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Malatya ilinin ekonomisi tarıma dayalı sanayiye dayanır.Doğıya göre batı,Batıya göre doğu konumundadır.Sosyo-ekonomik yapısı nedeniylede bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olmuştur.Ekonomik gelişime en önemli katkıyı şüphesiz kayısı yapmaktadır.

Organize sanayileri mevcuttur ve hala yapımı devam etmektedir.Bu sanayilerin yapım aşamasında kullanılacak olan demir çelik ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yaşar Demir Çelik firmasının ürünlerini betorarma binaların çatı giydirme işlemlerinde,dış cephelerinde kullanabilirsiniz.

Boru profiller alt yapılarda ve sondaj yapımında kullanılmaktadır.Her türlü Boru Profil Trapez Sac ihtiyacınızda yanınızdayız.Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.