ab

Manisa 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Manisa 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Ege bölgesinin izmirden sonraki ticari ve sanayi bölgesidir.Geniş bir sanayi alanına sahiptir ve sanayisi her geçen gün hızla gelişmektedir.Maden bakımından oldukça zengin olan ilde linyit madeninden yararlanılarak elektrik enerjisi elde edilmektedirç.Manisa Finansal Times dergisinin düzenlediği yarışta yatırım açısından en güvenilir kent seçilmiştir.

Dünya üzerinde tek noktada en fazla beyaz eşya ve televizyon üretilen yer Manisa'dır.Hal böyle olunca  üretimin ve sanayinin merkezi olan ilde demir çeliğe olan rağbette artmaktadır.

2015 yılından itibaren demir çelik sektöründe yer alan firmamız sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Yaşar Demir Çelik olarak yenilikçi ve dinamik yapısıyla kalite ve güven veren anlayışıyla yola çıkarak Türkiye geneline sevkiyat yapmaktayız.

Bölgeye yapılacak olan sevkiyatlarımız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.Yaşar Demir Çelik olarak bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak isteklere yanıt vermekteyiz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.