ab

Mardin 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Mardin 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Sanayisi çok gelişmemekle birlikte olumsuz etkenlerden temizlenen bölge yatırımlara açık hale gelmiştir.Fırat ve Dicle nehirlerinin arasında mezopotamya bölgesinde,tarihi boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapan şehir mimarisi,tarihi ve görsel değerleriyle zamanı durduran şiirsel bir yapıt niteliğindedir.

1985 yılı itibariyle mardin kırsallarından şehir merkezlerine yapılan göçler özellikle merkezlerde yoğun konut yapımını gündeme getirmiştir.

İnşaat sektörünün canlanması ,çimento ,tuğla ,mermer ve boru üretimini artırmıştır.Mardin'e yapılacak boru trapez sac sevkiyatlarımız o bölgedeki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak Kocaeli bölgesinde yüzlerce memnun referans kitlemiz bulunmaktadır.Memnun müşteri portföyümüzü genişletmek ve diğer bölgelerdeki müşterilerilerimize kaliteyi ve ucuzluğu verebilmek adına durmadan çalışmaktayız.

Yaşar Demir Çelik firmasını arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.