ab

Mengen 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Mengen   1 Ve 2 Kalite Boru Profil Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac konusunda uzman firmamız müşteri istekleri doğrultusunda her  bölgenin her ilçesine  sevkiyat yapmaktadır.Denizyolu ve hava yolu ile yük ve yolcu taşımacılığına yönelik yatırımların çokça yapıldığı ilde demir çelik ürünlerine rağbet edilmektedir.

Yaşar Demir Çelik olarak 2015 yılından itibaren sürekli yenilenerek ve gelişerek konusunda uzman ekibimizle işlerimize ivme kazandırmaktayız. 

Yıllık ciromuzu her yıl artırarak kalitemizi ve firma güvenirliğimizi koruyarak büyümekteyiz.Kocaelinde faaliyette olan firmamız müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu her anda malzeme tedariği yapmaktadır.Hızlı lojistik ağımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.