ab

Mersin 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Mersin 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Diğer adıyla içel olarak bilinen ilimiz Akdeniz Bölgesinde Adana'dan sonra sanayi sektöründe en çok gelişmiş ildir.Maden bakımından çok zengin olan ilde Demir başlıca madenlerin başında yer alır.Burada çıkarılan madenlerin çoğu Mersin limanından dış ülkelere ihraç edilir.

İldeki gelişmişliğin başlıca sebebi topraklarının verimli olmasıdır.

Mersin çok yönlü gelişmeye elverişli bölgelerin başındadır.

Mersinde ciddi anlamda girişimler başlatılmıştır.Sonuç itibariyle Mersin ,Türkiye'nin önde gelen büyük şehirleri arasına girebilecek fiziki ve çevresel imkanlara sahip bir ilimizdir

Yaşar Demir Çelik firması olarak sanayi ve inşaat sektörlerine yapılacak yatırımların çoğaldığı dönemde ilinize yapacağımız sevkiyatlarla müşrerilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Türkiye'nin her bölgesinde yüzlerce mutlu ve memnun referans kitlemiz bulunmaktadır.Yaşar Demir Çelik olarak mutlu ve memnun müşteriler görmek ilkemizdir.Sizlerde memnun müşterilerimizden olmak isterseniz bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.