ab

Muğla 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Muğla 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

 Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Çok yönlü bir ekonomiye sahip olam il tarım,turizm,sanayi ve ticarete dayanarak gelişmiştir.Turistik tesislerin sürekli çoğaldığı ilde yatırımlar gözden kaçmayacak derecede çoktur.2004 yılından bugüne gittikçe cazibesi artan turizm ,yoğun ilçelerin ekonomik gelişmişlik seviyesini dahada ileri sıralara yükselttiği görülmektedir.

Sürekli gelişen illerde olduğu gibi muğladada ihtiyaç duyulduğu her anda Yaşar Demir Çelik olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Demir çelik sektörü çeşitlenmiş alt sektörlere sahiptir.Demir çelik üretiminde 1.sırada Çin yer alırken onu ABD ,Japonya,Rusya , ve Almanya izlemektedir.Çelik üretim ve tüketiminde diğer çelik üreticisi ülkelerden olumlu yönde ayrılan Türkiye üretimini en hızlı şekilde artıran 3.ülke oldu.

Bu hızla büyüyen sektörün bir parçası olan Yaşar Demir Çelik firması 1 ve 2.kalite boru profil trapez sac ve hadde grubu ürünleriyle müşterilerinin her zaman isteklerine cevap vermektedir.

Hızlı lojistik ağı ilede her ile sevkiyatlarımız sürekli devam etmektedir.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.