ab

Nevşehir1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Nevşehir1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Sanayisi son yıllarda hızla gelişmekte olan ilde turizminde ekonomiye gözle görülür bir etkisi olmuştur.Bakanlık verilerine göre son 16 yılda milli gelirini 10 kat artırmıştır.

Yaşar Demir Çelik olarak firmamız müşteri talepleri doğrultusunda stoklarını sürekli güncellemekte olup istekleri anında karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

O bölgeye yapmış olduğumuz sevkiyatlarımız mevcuttur.Memnun müşteri kitlemiz vardır.Sizlerde demir çelik ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sahamızdaki çalışmalarımız iş güvenliği ve sağlığı dikkate alınarak kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yaşar Demir Çelik 2015 den itibaren sürekli yenilenerek ve gelişerek konusunda uzman ekibimizle işlerimize ivme kazandırmaktayız.Yıllık ciromuzu her yıl artırarak kalitemizi ve firma güvenirliğimizi koruyarak büyümekteyiz.

1 ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerinmiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.  

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.