ab

Ordu 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Ordu 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

 Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

İlimizde ekonomi tarım ve hayvancılıkla birlikte,sanayi ve gıda sektörü başta olmak üzere bazı sektörlerde gelişme göstermektedir.İl sanayinin sağlıklı bir şekilde gelişmesi sanayinin alt yapısını oluşturan sanayi bölgeleri il ekonomisi için büyük önem arz etmektedir.Türkiye fındık üretiminin %25 ila % 30 'u arası Ordu ilinde üretilmektedir.

Tarım sektörü demir çeliğin en çok kullanıldığı sektörlerden biridir.Demir Çelik sanayinin olmazsa olmazı unsurlarından biridir.

Ziraatte ,imalat sanyinde ve tüm kollarında ,ulaştırma ,inşaat ve daha bir çok sektörde bunu görmek zor değildir.

Yaşar Demir Çelik firması sektörün lider firmalarından biridir. Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır.Birçok firma referansımız olmuştur.Ürünlerimiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda stoklarda bulunmaktadır.

1 ve 2. Kalite boru profil trapez sac malzemelerimiz hızlı lojistik ağımızla her bölgeye müşteri istekleri doğrultusunda gönderilmektedir.

Yaşar Demir Çelik firmasını tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.